CONTACT

Carrière

Chez AT4B, nous nous efforçons de créer une culture qui valorise le travail d'équipe et la persévérance. Nous pensons que le soutien mutuel et la cohérence sont la clé du succès. Nous vous invitons à rejoindre notre équipe.

Opérateur de machine CNC

Pas de vacances DÉTAILS DÉTAILS

Obowiązki

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie
  • Programowanie maszyn CNC
  • Realizacja zleceń produkcyjnych
  • Kontrola jakości
  • Dbanie o stan maszyn oraz narzędzi pomiarowych

Wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę z najnowszą technologią i różnorodnymi komponentami

Zgłoszenia CV: marketing@at4b.pl

Więcej informacji: +48 781 236 751

Utilisation des technologies les plus récentes et de divers composants

VOIR NOTRE PARC DE MACHINES